تبلیغات
به روز - وزارت ورزش با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال رسما خواهان پخش مسابقات شد
 
به روز
مطالب داغ گلچین
                                                        
درباره به روزتر


مدیر به روزتر : akbar hp
نویسندگان
نظرسنجی
نظرشما در مورد مطالب این وبلاگ چیست؟مدیرکل حراست وزارت ورزش‌و جوانان با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال،بر لزوم پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر فوتبال تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: وزارت ورزش با ارسال نامه‌ای به فدراسیون فوتبال رسما خواهان پخش مسابقات شد

به گزارش خبرگزاری فارس، وزارت ورزش و جوانان پس از تشدید اختلاف بین فدراسیون فوتبال با صداوسیما...

در زمینه پخش یا عدم پخش مسابقات لیگ برتر ایران، بعد از ظهر امروز با ارسال نامه‌ای به دفتر کفاشیان، از رئیس فدراسیون و مسئولان این فدراسیون خواست که با پخش مسابقات موافقت کنند تا دوربین ها به ورزشگاه ها بروند و بازی ها را برای علاقمندان پخش کنند.

مسلم رمضان‌پور، مدیرکل حراست وزارت ورزش‌و جوانان با ارسال این نامه به فدراسیون فوتبال،بر لزوم پخش تلویزیونی مسابقات لیگ برتر فوتبال تاکید کرد.

در پی اطلاعیه فدراسیون فوتبال مبنی بر ممانعت از ورود دوربین‌‌های تلویزیونی به ورزشگاه ها برای پخش مسابقات لیگ برتر فوتبال، مدیرکل حراست وزارت ورزش و جوانان با ارسال نامه‌‌ای به فدراسیون فوتبال و ارسال رونوشت آن به ارگانهای مربوطه چون صداوسیما، نیروی انتظامی،شورای تامین بر لزوم پخش این مسابقات از رسانه ملی تاکید کرد.

 در بخشی از این نامه آمده است که با توجه به حلول ماه مبارک رمضان و به دلیل آنکه در آستانه شروع مسابقات المپیک 2012 قرار داریم، عدم پخش مسابقات فوتبال نمی تواند برای نام ایران زیبنده و خوشایند باشد.

پیش از این و درپی عدم توافق فدراسیون فوتبال و سازمان صداوسیما، پخش تلویزیونی لیگ برتر فوتبال منتفی اعلام شده بود.

نوع مطلب : ورزشی، 
برچسب ها :